Ti'Bakoua A Sainte-Luce Plage Et Piscine
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Ti'Bakoua A Sainte-Luce Plage Et Piscine απέχει 5 χλμ. από την Παραλία Anse Figuier.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Catholic Church of Sainte-Luce3805 χλμ.
- Sentier sportive Ste Luce3385 χλμ.
- Anse Corps de Garde1443 χλμ.
- Baie du Trou au Diable4104 χλμ.
- Δάσος του Montravail4452 χλμ.
- Gros Raisins2312 χλμ.
- Tropicanyon1577 χλμ.
- D73151 χλμ.
- Le Cap 1012038 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire21 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: από 08:00 έως 12:00
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Ti'Bakoua A Sainte-Luce Plage Et Piscine;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Ti'Bakoua A Sainte-Luce Plage Et Piscine αποτελεί 86$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Ti'Bakoua A Sainte-Luce Plage Et Piscine;
Το το διαμέρισμα Ti'Bakoua A Sainte-Luce Plage Et Piscine παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire από το το διαμέρισμα Ti'Bakoua A Sainte-Luce Plage Et Piscine;
Ανάμεσα στο ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire και το το διαμέρισμα Ti'Bakoua A Sainte-Luce Plage Et Piscine είναι 25 χλμ. απόσταση.